Selvforsvarsmærket


Startside
Historie
SFM-nyt
Instruktørsider
Hvad er SFM
Rådet
Kontakt SFM
Hvor kan jeg træne?
Links

Denne side indeholder kontaktoplysninger på alle medlemmer i Rådet. Herfra kan du sende e-mail til medlemmerne.


 

Formand for Rådet

Herle L. Nielsen
Nørrevej 29, 1.
Ballum
6261 Bredebro
Telefon: 74 71 61 11
E-Mail: herle@selvforsvarsmaerket.dk

Tilbage til toppen


 

Næstformand for Rådet

Inge Rousing
Hulerødvej 10
3120 Dronningmølle
Telefon49 71 77 65
E-Mail: inge@selvforsvarsmaerket.dk

Tilbage til toppen


 

Forretningsfører

Thorkild Larsen
Engvej 15
9500 Hobro
Telefon: 98 52 97 99
E-mail:
thorkild@selvforsvarsmaerket.dk

Tilbage til toppen


 

Billede kommer snart

 

Teknisk Udvalg / Facebook

 

Thomas Kolby.                                           

Frydenslund Alle 2.b, st, lejl.3.

5210 Århus V.

E-mail: thomas@selvforsvarsmaerket.dk

 

Tilbage til toppen

 



Teknisk Udvalg

Peter Saaby-Jensen
Olufsvej 6a
2100 København
Telefon: 35 38 52 82
E-mail: peter@selvforsvarsmaerket.dk

Tilbage til toppen

 



Teknisk Udvalg

Birgitte Kolster
Engvej 12
9400 Nørresundby
Telefon: 31 72 15 36
E-mail: birgitte@selvforsvarsmaerket.dk

Tilbage til toppen

 


 
Billede kommer snart


PR / Lokaler

Michael K. Olsen.

Vestergade 19a.

5750 Ringe. 

Telefon:  60 69 50 96  

E-mail: michael@selvforsvarsmaerket.dk                 

 Tilbage til toppen                                                                      

 

 

Billede kommer snart

 

Hjemmeside

Lennart B. Rasmussen.                        

Baltorpvej 102,3 tv.

5750 Ballerup.

Telefon: 54 48 87 56

E-mail: lennart@selvforsvarsmaerket.dk

 

Tilbage til toppen

 

Startside | Historie | SFM-nyt | Instruktørsider | Hvad er SFM | Rådet | Kontakt SFM | Hvor kan jeg træne? | Links

 Hvis du får problemer eller har spørgsmål vedrørende dette websted, skal du kontakte Webmaster.
Sidst opdateret: 22-10-2010